Σφάλμα

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but articles/2015-2016/Giorti_25is_Martiou/Gallery/Nipiagogeio_Dimotiko is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but articles/2015-2016/Giorti_25is_Martiou/Gallery/Gymnasio_Lykeio is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Το Σχολείο μας γιόρτασε την επέτειο της Εθνικής Παλιγγενεσίας και το χαρμόσυνο μήνυμα του Ευαγγελισμού της Θεοτόκου σε μια συγκινητική ατμόσφαιρα, καθώς παρακολουθήσαμε όλες τις βαθμίδες να συμμετέχουν με τον δικό τους τρόπο σε μια συνολική απόδοση τιμής στην Πατρίδα μας και τον Ελληνισμό.

Παρακολουθώντας το χρονικό του Αγώνα διανθισμένο με πεζά κείμενα και θεατρικά δρώμενα από τους μαθητές μας όλων των ηλικιών και μάλιστα σε συνεργασία, νιώσαμε την ελπίδα ότι όσο η ιστορική μνήμη διατηρείται, αυτός ο τόπος έχει ελπίδα...

{gallery}articles/2015-2016/Giorti_25is_Martiou/Gallery/Nipiagogeio_Dimotiko{/gallery}

{gallery} articles/2015-2016/Giorti_25is_Martiou/Gallery/Gymnasio_Lykeio{/gallery}